HAKKIMIZDA

Kuruluşu itibari ile ilke edindiği ürün kalitesi, yenilikçi ve öncü olma, hizmet ve müşteri memnuniyeti ile sektörde kısa sürede tanınır hale gelmiş ve söz sahibi olmuştur. Trafik ve İş Güvenliği ürünlerini AR-GE ye dayanarak her ürünü özenle işleyen yenilikçi uzman bir kadroya sahip olan MFK Plastik; Delinatör, Trafik Konileri, Uyarı ve Reklam Tabelaları, Yol Kasisleri, Yol Butonları, Plastik Zincir ve ilgili ürünlerin üretim ve satışını yapmaktadır.

“Üretimde Dürüstlük ve Kalite, Başarının Teminatıdır” anlayışı ile yola çıkan ve çalışan MFK Plastik, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek, sizlere bugün ve gelecekte yüksek kalitede, yenilikçi ve zengin ürün çeşitliliği ile ilkelerinden taviz vermeden hizmet etmeye devam edecektir.

MİSYON

MFK Plastik olarak Trafik ve İş güvenliği sektöründe her zaman yenilikçi olma, en kaliteli ürünü en hızlı sürede uygun fiyata sunarak maksimum müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

VİZYON

Güçlü ve uzman kadromuz, AR-GE ye yaptığımız yatırımlar ile ürün kalitesi ve çeşitliliğini sürekli arttırarak sektörde insan odaklı, doğaya saygılı, gelecek nesilleri düşünen öncü bir dünya markası olmaktır.

MFK Plastik kuruluşu itibari ile ilke edindiği kaliteye verilen önem ve zoru başarma sayesinde kısa sürede sektörde tanınmış
hale gelmiştir. Bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. MFK Plastik olarak değişmez prensipleri daima kalite,
Hizmet, Müşteri Memnuniyeti, Bayii Desteği, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.